Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /funkcje/baza.php on line 4
Otter Films - o nas

OTTER FILMS, firma założona przez Annę Wydrę z siedzibą w Warszawie, zaczęła swoją działalność w 2009 roku.  Jesteśmy firmą produkcyjną stworzoną z myślą o produkcji kreatywnych dokumentów oraz filmów artystycznych przeznaczonych do kin i stacji telewizyjnych, z naciskiem na rynek międzynarodowy. Bierzemy udział w warsztatach, pitchingach i targach branżowych ponieważ wierzymy, iż intensywna praca nad rozwojem projektu, koprodukcją i dystrybucją na szeroką skalę są podstawą międzynarodowego sukcesu.

Otter films to zespół kreatywnych ludzi oddanych ciekawym historiom, ludzi dbających o artystyczne wartości oraz profesjonalne podejście do projektu na każdym etapie produkcji.  Nieustannie się rozwijamy aby być na bieżąco z najlepszymi technikami i metodami produkcji filmowej. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły, dbając o ich bezpieczny rozkwit zaś ukierunkowanie na rynek międzynarodowy daję nam unikalną pozycję na rynku lokalnym. Obecnie naszym celem jest osiągnięcia bezapelacyjnej rozpoznawalności  naszych projektów i standardów produkcji na całym świecie.